Phone Icon

درباره ما

شرکت میزبان داده مبنا (مبناکلود)

شرکت میزبان داده مبنا (مبناکلود) متشکل از تیمی خلاق و با تجربه، به پشتوانه سال ها ارائه خدمات مرکز داده و اینترنت پر سرعت، با هدف ارائه خدمات ابری متمایز و با کیفیت، مطابق با تکنولوژی روز دنیا در سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده است. نیاز رو به رشد به زیرساخت های فناوری اطلاعات، ما را بر آن داشت تا با توسعه محصولات و خدمات ابری به مشتریان خود این امکان را بدهیم تا بدون نیاز به صرف هزینه های سنگین، سخت افزار و منابع متعدد را در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات ابری با بالاترین سطح کیفیت در کنار امنیت بالا دست یابند. هدف مبناکلود ارائه راهکارهایی است که دغدغه راه اندازی و نگهداری زیرساخت های مورد نیاز فناوری اطلاعات افراد و سازمان ها را رفع نماید تا کسب و کارها و سازمان ها به جای صرف هزینه های نیروی انسانی و سخت افزاری، بر روی خلاقیت و نوآوری و توسعه محصولات و خدمات خود بپردازند.

تیم برگزیده

تیم مبناکلود با گرد هم آمدن تنی چند از برترین ها در هسته مرکزی شبکه فنی و نیز تیم قوی در حوزه بازاریابی و فروش به شرکتی بسیار قدرتمند در حوزه‌ فناوری ابری تبدیل شده است.

تکنولوژی برتر

مبناکلود با به کارگیری برترین و به‌ روز ترین تکنولوژی‌ ها همواره کاربران را از خدمات خود راضی نگه داشته و سهولت در استفاده از آن ها را برایشان میسر ساخته است.

پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی مبناکلود به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به درخواست‌ های کاربران می باشد. شما می توانید از طریق پنل و وبسایت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.